WYKAZ  OSÓB  PRAWNYCH  I  FIZYCZNYCH  ORAZ  JEDNOSTEK

ORGANIZACYJNYCH  NIEPOSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI  PRAWNEJ,

KTÓRYM  UDZIELONO  POMOCY  PUBLICZNEJ W  2019  ROKU

/stanowi realizację  Zarządzenia Nr 64/11 Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z dnia 12 maja 2011 roku/

 

 

 

  1. Adach Maria
  2. Adamczyk Dawid
  3. Adamczyk Jacek
  4. Adamczyk Paweł
  5. Adamczyk Wojciech
  6. Ajewski Jerzy
  7. Aleksiejczuk Anna
  8. Andziak Janusz
  9. Anisiewicz Anna
  10. Anisiewicz Cezary
  11. Auto Michał Spółka Cywilna

Piotr Skarzyński, Paweł Skarzyński

  1. Auto - Naprawa Spółka Cywilna

Grzegorz Wrzesiewski, Marzena Kołacz

  1. Badowska Bożena
  2. Badowska Dorota
  3. Bagiński Andrzej
  4. Banach Mirosław
  5. Banasiewicz Elżbieta
  6. Banasiewicz Krzysztof
  7. Bartczak Andrzej
  8. Bąder Małgorzata
  9. Bąder Marcin
  10. Bąder Marek
  11. Bąder Wiesław
  12. Białek Adam
  13. Biniszewski Ireneusz
  14. Bińkowska Bogusława
  15. Błachnio Zbigniew
  16. Błaszczykowski Mariusz
  17. Błaszczykowski Sławomir
  18. Bobrowski Piotr
  19. Bolikowski Paweł
  20. Bolikowski Piotr
  21. Brocki Łukasz
  22. Brodowicz Mariusz
  23. Brogowicz Andrzej
  24. Byliniak Maria
  25. Chmielewski Czesław
  26. Chomiński Arkadiusz
  27. Cichecki Dariusz
  28. Ciepieniak Tomasz
  29. Ciesielski Wojciech
  30. Cieślak Michał
  31. Cieślak Roman
  32. Ciszewski Bogusław
  33. Cyngot Edward
  34. Cyngot Hubert
  35. Cyngot Marcin
  36. Czajkowski Łukasz
  37. Czarnecki Marcin
  38. Czechowska Sylwia
  39. Czerwiński Włodzimierz
  40. Czerwiński Zygmunt
  41. Czępiński Mirosław
  42. Czmiel Aneta
  43. Czmiel Mariusz
  44. Czwarno Maria
  45. Dąbrowska Aneta
  46. Dąbrowska Iwona
  47. Dąbrowski Maciej
  48. Dąbrowski Marek
  49. Dąbrowski Robert
  50. Dąbrowski Zbigniew
  51. Dębowska Małgorzata
  52. Diakom Spółka Cywilna

Jacek Biń, Kamen Nikolov

  1. Doliński Sławomir
  2. Domaniak Sylwester
  3. Domańska Żaneta
  4. Domański Cezary
  5. Domasiewicz Anna
  6. Domasiewicz Paweł
  7. Domasiewicz Piotr
  8. Drabikowska Katarzyna
  9. Duraj Roman
  10. Durman Krystyna
  11. Dzik Wiesław
  12. Dziubiński Jacek
  13. Dziubiński Przemysław
  14. Frączak Zygmunt
  15. Gaik Maciej
  16. Gajewski Mirosław
  17. Gajownik Artur
  18. Gajownik Dariusz
  19. Galas Dariusz
  20. Gałka Lidia
  21. Gałka Mirosław
  22. Gawdzik Artur
  23. Gendek Eugeniusz
  24. Gibczyńska Edyta
  25. Głaska Adam
  26. Głowacki Bogdan
  27. Główczyński Krzysztof
  28. Golec Cezary
  29. Golec Krzysztof
  30. Gontarek Waldemar
  31. Gotlib Piotr
  32. Górecki Adam
  33. Górecki Dariusz
  34. Górecki Grzegorz
  35. Górecki Mariusz
  36. Górka Marek
  37. Górski Jacek
  38. Górski Jakub
  39. Górski Mirosław
  40. Górski Rafał
  41. Gromadzki Dariusz
  42. Gutkowski Krzysztof
  43. Gzik Paweł
  44. Idzik Anna
  45. Ignacak Teresa
  46. Ignaczak Mieczysław
  47. Instytut Rybactwa Śródlądowego Rybacki Zakład Doświadczalny w Żabieńcu
  48. Iwańska Marzena
  49. Jachowski Krzysztof
  50. Jachowski Maciej
  51. Jagiełło Andrzej
  52. Jakubczak Sławomir
  53. Jakubczak Stanisław
  54. Jakubowski Sławomir
  55. Jałosiński Robert
  56. Jankowska Kinga
  57. Janota Bogusław
  58. Janota Wacław
  59. Janus Arkadiusz
  60. Janus Edmund
  61. Jarco Tomasz
  62. Jaros Paweł
  63. Jarząb Dariusz
  64. Jarząb Emilia
  65. Jastrzębski Maciej
  66. Jaworek Monika
  67. Jaworek Paweł
  68. Jaworska Agnieszka
  69. Jaworski Marek
  70. Jędrzejewski Daniel
  71. Jędrzejewski Marek
  72. Kacperska Barbara
  73. Kacprzak Krzysztof
  74. Kacprzak Marcin
  75. Kacprzak Paweł
  76. Kacprzykowska Izabela
  77. Kaczanowski Jacek
  78. Kaczmarska Anna
  79. Kamaszewski Marian
  80. Kamaszewski Piotr
  81. Kamiński Łukasz
  82. Kanecki Włodzimierz
  83. Karbowiak Janusz
  84. Karpowicz Urszula
  85. Katana Krzysztof
  86. Katana Sylwester
  87. Katana Tomasz s. Henryka
  88. Katana Tomasz s. Piotra
  89. Kawecki Paweł
  90. Kazimierski Radosław
  91. Kącka Bogusława
  92. Kępka Zbigniew
  93. Kiełbowski Krzysztof
  94. Kiełbowski Mateusz
  95. Kiliańczyk Emil
  96. Klicka Anna
  97. Kłapot Damian
  98. Kłapot Leszek
  99. Kocewiak Bożena
  100. Kochanowska Wioletta
  101. Kochański Roman
  102. Kochman Jarosław
  103. Kołacz Paulina
  104. Kołacz-Gorzeńska Anna
  105. Kołecki Paweł
  106. Kołodziejczyk Karol
  107. Kołodziejczyk Monika
  108. Komorowska Sabina
  109. Korczak Tadeusz
  110. Korlak Bożena
  111. Korlak Krzysztof
  112. Korlak Tadeusz
  113. Korzeniecki Dariusz
  114. Korzeniecki Władysław
  115. Korzeniewska Edyta
  116. Korzeniewski Jerzy
  117. Korzeniewski Ryszard
  118. Kosek Franciszek
  119. Kostaniak Dariusz
  120. Kostaniak Jerzy
  121. Kostaniak Michał
  122. Kot Wojciech
  123. Kotlarek Dariusz
  124. Kowalczyk Aneta
  125. Kowalczyk Anna
  126. Kowalczyk Jan
  127. Kowalczyk Mariusz
  128. Kowalczyk Rafał
  129. Krajewska Agata
  130. Krasucki Paweł
  131. Krawczyk Tomasz
  132. Król Mariusz
  133. Krupa Janusz
  134. Krupa-Suchocka Aleksandra
  135. Krupińska-Syroka Aneta
  136. Krysiński Jerzy
  137. Krysztofiak Bogusław
  138. Krzemiński Zbigniew s. Henryka
  139. Krzemiński Zbigniew s. Stanisława
  140. Krześniak Rafał
  141. Krześniak Zbigniew
  142. Krzyszczak Bogusław
  143. Krzyżanowski Rafał
  144. Książek Sławomir
  145. Kuchta Kazimierz
  146. Kulczyk Sławomir
  147. Kuna Piotr
  148. Kuna Rafał
  149. Kuźma Sławomir
  150. Kwapisz Rafał
  151. Legucki Robert
  152. Lenarcik Paweł
  153. Lewandowska Krystyna
  154. Lewandowska Małgorzata
  155. Lewandowska-Papińska Anna
  156. Lewandowski Arkadiusz
  157. Lewandowski Grzegorz
  158. Lewandowski Konrad
  159. Lewandowski Rafał
  160. Lewandowski Sławomir
  161. Lewandowski Zbigniew
  162. Lipiński Krzysztof
  163. Łapińska Henryka
  164. Łącki Jacek
  165. Łuczak Krzysztof
  166. Łuczak Władysław
  167. Maciak Marcin
  168. Maciejak Andrzej
  169. Maciejak Marcin
  170. Magneto Spółka Cywilna

Arkadiusz Betcher, Tadeusz Komorowski

  1. Makuch Robert
  2. Malesa Katarzyna
  3. Malinowski Piotr
  4. Maliszewska Anna
  5. Maliszewska Grażyna
  6. Maliszewska Justyna
  7. Maliszewski Daniel
  8. Maliszewski Dariusz
  9. Maliszewski Grzegorz
  10. Maliszewski Krzysztof
  11. Maliszewski Władysław
  12. Małecka Jolanta
  13. Małecki Tadeusz
  14. Manarczyk Adam
  15. Maroszek Aleksander
  16. Martyniak Arkadiusz
  17. Martyniak Józef
  18. Martyniak Wojciech
  19. Matulka Ewa
  20. Matulka Krystyna
  21. Matulka Sylwester
  22. Matulka Tomasz
  23. Matusiewicz Andrzej
  24. Matusiewicz Sławomir
  25. Matusiewicz Wojciech
  26. Matysiak Bogdan
  27. Matysiak Dariusz
  28. Mazur Monika
  29. Merski Dariusz
  30. Merski Mariusz
  31. Merski Roman
  32. Mielczarek Marlena
  33. Mierzwa Leszek
  34. Mikowski Arkadiusz
  35. Mirkowski Robert
  36. Mularska Marzena
  37. Muranowicz Tadeusz
  38. Mydłowska Teresa
  39. Mydłowski Krzysztof
  40. Nagórka Jerzy
  41. Napiórkowski Łukasz
  42. Neska Krzysztof
  43. Niedbała Dorota
  44. Niewiadomski Sławomir
  45. Nojek Robert
  46. Nowakowska Agnieszka
  47. Nowakowski Krzysztof
  48. Nowakowski Włodzimierz
  49. Nowocin Henryk
  50. Nowocin Ryszard
  51. Obarski Paweł
  52. Olak Leszek
  53. Olszewski Grzegorz
  54. Ołowińska Teresa
  55. Opałka Ryszard
  56. Orlik Ryszard
  57. Orzechowski Roman
  58. Osełka Dariusz
  59. Osiński Roman
  60. Ostrowski Dariusz
  61. Oszajca Grzegorz
  62. Otulak Mariusz
  63. Otulak Olga
  64. Ożarowska Hanna
  65. Pawlaczyk Lech
  66. Pawlak Aneta
  67. Pawlak Henryk
  68. Pawlicki Michał
  69. Pawlicki Zbigniew
  70. Pecho Halina
  71. Perdek Żaneta
  72. Perzyna Sylwester
  73. Petryka Antoni
  74. Petrykowski Krzysztof
  75. Piasek Wiesław
  76. Piątkowski Witold
  77. Piekarski Krzysztof
  78. Piekarz Cezary
  79. Pietrusiak Rafał
  80. Pietrzak Genowefa
  81. Pietrzak Krzysztof
  82. Pietrzak Tadeusz
  83. Pindor Marek
  84. Pisawocka Maria
  85. Piwowarska Wacława
  86. Piwowarski Adam
  87. Pleskot Karolina
  88. Płuziński Robert
  89. Polak Monika
  90. Poświatowska Monika
  91. Procek Sylwester
  92. Prokop Jacek
  93. Prokop Robert
  94. Pruszkowski Henryk
  95. Pruszkowski Janusz
  96. Pruszkowski Łukasz
  97. Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe "PRYMUS-AGD" Wiesława i Jan Ślażyńscy Spółka Jawna
  98. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "EL-BO" Piotr Wąsiewicz
  99. Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe EKOFARM Sp. z o. o.
  100. Przybytniak Leszek
  101. Przybytniak Małgorzata
  102. Przybytniak Paweł
  103. Pyczak Radosław
  104. Pyczak Tomasz
  105. Rajkowski Mariusz
  106. Rak Kamila
  107. Rak Radosław
  108. Rączkowska Agnieszka
  109. Rączkowski Dariusz
  110. Rączkowski Krzysztof
  111. Rączkowski Mirosław
  112. Recki Maciej
  113. Regulski Piotr
  114. Rokicki Piotr
  115. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna „OGRODNIK”
  116. Romanowski Marek
  117. Rosłoniec Jan
  118. Rosłoniec Małgorzata
  119. Rosłoń Andrzej
  120. Rozmuszyńska Anna
  121. Rudnicki Dariusz
  122. Rutka Andrzej
  123. Rylski Henryk
  124. Sachanowska Bożena
  125. Sakowski Marian
  126. Salon Fryzjerski IZA - Izabela Gaik
  127. Salon Fryzjerski - Katarzyna Krawiecka
  128. Salon Fryzjerski - Marzena Siedlecka
  129. Samoraj Dariusz
  130. Sędek Damian
  131. Sędek Jadwiga
  132. Siedlecki Stanisław
  133. Siekut Mirosław
  134. Siennicka Wanda
  135. Siennicki Marcin
  136. Sierakowski Jan
  137. Sierakowski Mirosław
  138. Sitnik Adrian
  139. Skarzyński Jarosław
  140. Skarzyński Michał
  141. Skarzyński Wojciech
  142. Skonecki Dariusz
  143. Skoniecki Ryszard
  144. Skuciński Roman
  145. Słowikowski Jacek
  146. Smoliński Piotr
  147. Sobczak Anna
  148. Sobczak Danuta
  149. Sobczak Krzysztof
  150. Sobczak Maciej
  151. Sobczak Mariusz
  152. Sotek Alicja
  153. Sowińska Grażyna
  154. Spława-Neyman Paweł
  155. Spółdzielnia Mieszkaniowa „SAMOPOMOC”
  156. Spółdzielnia Pracy „PRZYSZŁOŚĆ”
  157. Staniszewski Tomasz
  158. Stankowski Krzysztof
  159. Stasiak Ryszard
  160. Stążecki Andrzej
  161. Stec Wojciech
  162. Stefański Bolesław
  163. Stelmasiak Witold
  164. Stępień Artur
  165. Stępniewska Kamila
  166. Streflik Roman
  167. Strzelczyk Mirosław
  168. Strzelczyk Wiesław
  169. Suchodolska Renata
  170. Sujecki Grzegorz
  171. Sygnarek Ryszard
  172. Szamota Adam
  173. Szamota Piotr
  174. Szczepańska Ewelina
  175. Szczepański Daniel
  176. Szczepański Karol
  177. Szczygielski Witold
  178. Szelągowski Arkadiusz
  179. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie RZD Wilanów- Obory
  180. Szott Rafał
  181. Szulc Piotr
  182. Szulc Tomasz
  183. Szumigłowski Rafał
  184. Szwed Andrzej
  185. Szydłowski Przemysław
  186. Szymańska Anna
  187. Szymańska Wanda
  188. Szymański Mariusz
  189. Szymański Piotr
  190. Szymański Tomasz
  191. Szymczak Krystyna
  192. Śledź Paweł
  193. Śliwiński Marek
  194. Ślusarczyk Anna
  195. Świderska Marzena
  196. Tępiński Krzysztof
  197. Tkaczyk Marzena
  198. Tkaczyk Sebastian
  199. Trójkowska Bogusława
  200. Trzaska Danuta
  201. Tull Arkadiusz
  202. Urbanek Lidia
  203. Wach Urszula
  204. Walczak Jacek
  205. Waligóra Jerzy
  206. Waręcki Tomasz
  207. Warpechowski Piotr
  208. Wasilewska Katarzyna
  209. Wawrzyniak Andrzej
  210. Wicińska Małgorzata
  211. Wielgus Jacek
  212. Wierzbicki Łukasz
  213. Wierzbicki Robert
  214. Wilk Arkadiusz
  215. Winiarek Andrzej
  216. Wiśniewska Agnieszka
  217. Wiśniewska Ewa
  218. Wiśniewski Adam
  219. Wiśniewski Marcin
  220. Witczak Bogusław
  221. Witczak Łukasz
  222. Witczak Marlena
  223. Witczak Sławomir
  224. Witkowski Kazimierz
  225. Wlaźnik Andrzej
  226. Wlaźnik Daniel
  227. Wlaźnik Edyta
  228. Włodarczyk Andrzej
  229. Włodarczyk Sylwia
  230. Włodarczyk Tadeusz
  231. Włodarczyk Wincenty
  232. Włodarski Sławomir
  233. Wojciechowski Ryszard
  234. Wojda Paweł
  235. Wojdalski Edmund
  236. Wojtasiak Aleksander
  237. Woźniak Arkadiusz
  238. Woźniak Mirosław
  239. Woźniak Tadeusz
  240. Wrona Krzysztof
  241. Wróbel Zenon
  242. Wrzesień Piotr
  243. Wysocki Marek
  244. Zajkowski Bogdan
  245. Zalewska Janina
  246. Zalewska Małgorzata
  247. Zaremba Henryka
  248. Zaręba Wojciech
  249. Zawiliński Mariusz
  250. Zawiliński Sławomir
  251. Zdort Tomasz
  252. Zdunek Sławomir
  253. Zelman Tomasz
  254. Zemlik Agnieszka
  255. Zgórzak-Anczewska Aneta
  256. Zieja Elżbieta
  257. Zieja Ewa
  258. Zieja Piotr
  259. Zielińska Izabela
  260. Zieliński Leszek
  261. Zięba Małgorzata
  262. Żurawski Marcin
  263. Żyłka Jarosław
 

 

 

 

Wykaz podany do publicznej wiadomości na podstawie art. 37 ust. 1  pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2019r. poz. 869 ze zm.).

Grójec, dnia 26 maja 2020r.

 
Burmistrz
 
 
/ - - - - - - - - - - - /
 
 
Dariusz Gwiazda

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu: WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2019 ROKU /stanowi realizację Zarządzenia Nr 64/11 Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z dnia 12 maja 2011 roku/
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Michał Bogucki
Data publikacji:27.05.2020 14:31
Informację aktualizował:Michał Bogucki
Data aktualizacji:27.05.2020 14:33