Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
IM. GABRIELA NARUTOWICZA W GRÓJCU

ul. Piłsudskiego 68
05-600 Grójec
tel. (48) 664-24-05
pspnr1@grojecmiasto.pl

mgr Elżbieta Zakrzewska - dyrektor szkoły

Zastępca dyrektora szkoły – oddziały przedszkolne oraz klasy I-III – mgr Katarzyna Brzozowska.
Barbara Kucharska - z-ca dyr. szkoły
Jolanta Ziółko – z-ca dyr. szkoły

Kadra pedagogiczna na rok szkolny 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię

Nauczany przedmiot

stopień awansu zawodowego

  1.  

Aleksandruk Agniaszka

fizyka

dyplomowany

  1.  

Arak Małgorzata

wspomagający

KONTRAKTOWY

  1.  

Boronowicz Jerzy

psycholog

Mianowany

  1.  

Boruc Ilona

j.angielski

KONTRAKTOWY

  1.  

Brzozowska Katarzyna

eduk. wczes.

dyplomowany

  1.  

Byliniak Urszula

wspomagający

KONTRAKTOWY

  1.  

Celejewska Agnieszka

eduk. wczes.

KONTRAKTOWY

  1.  

Chojecka Agnieszka

eduk.wczes. j.angielski

Mianowany

  1.  

Chyła Eliza

wspomagający

dyplomowany

  1.  

Czapla Katarzyna

eduk. wczes.

KONTRAKTOWY

  1.  

Czerwaty Magdalena

j.angielski

KONTRAKTOWY

  1.  

Czerwińska Maria

j.angielski

Mianowany

  1.  

Dąbrowska Maria

biblioteka

Mianowany

  1.  

Dąbrowska Paulina

wspomagający

NAUCZYCIEL

  1.  

Dulemba Joanna

matematyka, informatyka

dyplomowany

  1.  

Ekiel Katarzyna

muzyka, wdż, pedagog

Mianowany

  1.  

Figurska-Kaim Barbara

świetlica

Mianowany

  1.  

Fijałkowska Monika

matematyka

dyplomowany

  1.  

Główka Konrad

wych.fiz.

dyplomowany

  1.  

Gorzkowska Małgorzata

biblioteka

dyplomowany

  1.  

Gorzkowski Waldemar

historia

dyplomowany

  1.  

Górecka Anna

j.angielski

KONTRAKTOWY

  1.  

Gruszczyńska Anna

j.polski

Mianowany

  1.  

Iwanowska Beata

chemia

dyplomowany

  1.  

Jabłecka Teresa            

eduk.wczes.

Mianowany

  1.  

Jackowska Aneta

technika

dyplomowany

  1.  

Jakubczyk Maria

plastyka

dyplomowany

  1.  

Jasińska Joanna

wych.fiz.

dyplomowany

  1.  

Jaszke Anna                  

eduk.wczes.

dyplomowany

  1.  

Jędrzejewska Beata

matematyka

dyplomowany

  1.  

Knap Iwona

kor.-komp.

dyplomowany

  1.  

Kostrzewa Ewa

eduk.wczes.

   dyplomowany

  1.  

Kosińska-Kot Beata

j.angielski

dyplomowany

  1.  

Kowalczyk Lucyna

eduk.wczes.

dyplomowany

  1.  

Kowalska Elżbieta

eduk.wczes.

Mianowany

  1.  

Kozemko Olena

j.rosyjski

dyplomowany

  1.  

Krajewska Emilia

oddział przed.

KONTRAKTOWY

  1.  

Krawczak Tomasz

psycholog

KONTRAKTOWY

  1.  

Krawczyk Justyna

muzyka

dyplomowany

  1.  

Krupa Mariola

wspomagający

dyplomowany

  1.  

Kucharska Barbara

j.polski

dyplomowany

  1.  

Kukułka Aneta

zaj.komp., historia

dyplomowany

  1.  

Kuźdub Ewa                  

eduk.wczes.

dyplomowany

  1.  

Kuźnicka Aneta

świetlica

Mianowany

  1.  

Kwiatkowska Zofia

oddział.przed.

dyplomowany

  1.  

Lepa Paweł

wych.fiz.

Stażysta

  1.  

Lewandowska Wiesława

świetlica

dyplomowany

  1.  

Lipa Kazimiera Bożena

wspomagający

Mianowany

  1.  

Ławnicka Krystyna

j.polski

dyplomowany

  1.  

Łyżwa Justyna

eduk.wczes.

dyplomowany

  1.  

Madej Luiza

plastyka

Mianowany

  1.  

Majewska Ewelina

j.polski

KONTRAKTOWY

  1.  

Maliszewska Górecka Zuzanna

religia

dyplomowany

  1.  

Maliszewska Agnieszka

informatyka

dyplomowany

  1.  

Marchlewska Dorota

wspomagający

KONTRAKTOWY

  1.  

Mazurkiewicz  Anna

matematyka

dyplomowany

  1.  

Młodziński Paweł

wych.fiz.

Mianowany

  1.  

Modelska Kamila

eduk.wczes., religia

Mianowany

  1.  

Napora –Wiśniewska Marta

chemia

Mianowany

  1.  

Nowak Izabela

eduk.wczes.

dyplomowany

  1.  

Olejnik Agata

eduk.wczes.

dyplomowany

  1.  

Olejnik Dorota

eduk.wczes.

Mianowany

  1.  

Oleniacz Paulina

muzyka

KONTRAKTOWY

  1.  

Płocińska Ewa

geografia

dyplomowany

  1.  

Płodzik Monika

wspomagający

KONTRAKTOWY

  1.  

Pogorzelski Jarosław- ks.

religia

Mianowany

  1.  

Prusak Elżbieta

religia

dyplomowany

  1.  

Przybysz Agnieszka

wspomagający

Mianowany

  1.  

Pycak Karolina

matematyka, informatyka

Mianowany

  1.  

Radwan Maciej

j.angielski

KONTRAKTOWY

  1.  

Różański  Artur

informatyka

dyplomowany

  1.  

Serafińska Katarzyna

eduk.wczes., logopedia

Mianowany

  1.  

Sitarek Jolanta

przyroda

dyplomowany

  1.  

Słobodzin Barbara

matematyka

Mianowany

  1.  

Sobczak Marta

psycholog

KONTRAKTOWY

  1.  

Sobierańska Agnieszka

j.polski

dyplomowany

  1.  

Sobieszek Anna

eduk.wczesn.

KONTRAKTOWY

  1.  

Spólna Ewelina

j.polski

Mianowany

  1.  

Spólny Arkadiusz

religia

dyplomowany

  1.  

Strzegowska-Przybylska Hanna

j.angielski, logopedia

dyplomowany

  1.  

Sujka Mirosława

wdż., pedagog

dyplomowany

  1.  

Szczepaniak Agata

j.angielski

KONTRAKTOWY

  1.  

Szymańczak Martyna

eduk.wczes.

Mianowany

  1.  

Szymczak Bartłomej

wych.fiz.

KONTRAKTOWY

  1.  

Śliwa-Jóźwik Anna

biologia

dyplomowany

  1.  

Świątek Teresa

oddelegowanie

dyplomowany

  1.  

Tokarska Anna

matematyka

dyplomowany

  1.  

Tokarska Iwona

religia

dyplomowany

  1.  

Więcławek Elżbieta

j.polski

dyplomowany

  1.  

Winkler Małgorzata

j.angielski

KONTRAKTOWY

  1.  

Wiśniewska Iwona

przyroda

dyplomowany

  1.  

Wojno Agnieszka

świetlica

dyplomowany

  1.  

Woźniak Dorota

świetlica, etyka, pedagog

KONTRAKTOWY

  1.  

Woźniak Ewelina

j.niemiecki

dyplomowany

  1.  

Wylezińska Anna

przyroda

dyplomowany

  1.  

Zakrzewska Elżbieta

wych.fiz.

dyplomowany

  1.  

Zalewska Mariola

religia

dyplomowany

  1.  

Zaraś Karolina

wspomagający

KONTRAKTOWY

  1.  

Złoch Daniel

wych.fiz.

KONTRAKTOWY

  1.  

Ziółko Jolanta

matematyka

dyplomowany

  1.  

Żabińska Małgorzata

muzyka

Mianowany

 

Dyplomowanych -  53
Mianowanych  -  24
Kontraktowych - 22
Stażyści - 1
b. st. awansu - 1

 Wykształcenie nauczycieli

Rodzaj wykształcenia

Ilość nauczycieli

%

Doktor

1

1%

Magister

94

93,06%

Licencjat

5

4,94%

SWP

1

1%

 

Pracownicy administracji:

mgr Mazurek Renata - sekretarz szkoły
Łukaszczyk Urszula - referent
Sikora Edyta – intendent

Obsługa:

Przywała Stanisław- woźny

Duzdowski Jacek- konserwator

Lewandowski Dariusz – konserwator

Gromadzki Jarosław – dozorca „Orlika 2012”

Chrzanowska Katarzyna - sprzątaczka

Michalak Hanna- sprzątaczka

Stawicka Małgorzata - sprzątaczka

Przywała Maria- sprzątaczka

Rutkowska Monika- sprzątaczka

Zawisza Małgorzata - sprzątaczka

Mydłowska Aneta - kucharka

Zgórzak Krystyna - pomoc kucharki

Kosińska Wiesława - pomoc kucharki

Skowron Bogumiła - pomoc kucharki

Wychowawcy oddziałów przedszkolnych:

  1. Grupa 01                 -          Krajewska Emilia
  2. Grupa 02                 -          Kwiatkowska Zofia

Wychowawcy klas:

  1. Klasa 1a                    -          Olejnik Agata
  2. Klasa 1b                   -          Nowak Izabela
  3. Klasa 1c                    -          Kowalska Elżbieta
  4. Klasa 1d                   -          Olejnik Dorota
  5. Klasa 1e                    -          Chojecka Agnieszka
  6. Klasa 1f                    -          Jabłecka Teresa
  7. Klasa 2a                    -          Łyżwa Justyna
  8.  Klasa 2b                  -          Jaszke Anna
  9. Klasa 2c                    -          Serafińska Katarzyna
  10. Klasa 3a                    -          Czapla Katarzyna
  11. Klasa 3b                    -          Modelska Kamila
  12. Klasa 3c                    -          Celejewska Agnieszka
  13. Klasa 3d                    -          Szymańczak Martyna
  14. Klasa 3e                    -          Brzozowska Katarzyna
  15. Klasa 3f                     -          Kuźdub Zofia
  16. Klasa 3g                    -          Kostrzewa Ewa
  17. Klasa 3h                    -          Kowalczyk Lucyna
  18. Klasa 4a                    -          Szymczak Bartłomiej
  19. Klasa 4b                    -          Boruc Ilona
  20. Klasa 4c                    -          Fijałkowska Monika
  21. Klasa 4d                    -          Górecka Anna
  22. Klasa 4e                    -          Wylezińska Anna
  23. Klasa 4f                     -          Winkler Małgorzata
  24. Klasa 4g                    -          Jędrzejewska Beata
  25. Klasa 4h                    -          Wiśniewska Iwona
  26. Klasa 5a                    -          Złoch Daniel
  27. Klasa 5b                    -          Kosińska – Kot Beata
  28. Klasa 5c                    -          Słobodzin Barbara
  29. Klasa 5d                    -          Pycak Karolina
  30. Klasa 5e                    -          Ławnicka Krystyna
  31. Klasa 6a                    -          Młodziński Paweł
  32. Klasa 6b                    -          Majewska Ewelina
  33. Klasa 6c                    -          Spólna Ewelina
  34. Klasa 6d                    -          Czerwińska Maria
  35. Klasa 6e                    -          Jakubczyk Maria
  36. Klasa 7a                    -          Mazurkiewicz Anna
  37. Klasa 7b                    -          Więcławek Elżbieta
  38. Klasa 7c                    -          Jasińska Joanna
  39. Klasa 7d                    -          Główka Konrad                
  40. Klasa 7e                    -          Napora – Wiśniewska Marta
  41. Klasa 7f                     -          Dulemba Joanna

Powrót

Załączniki

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Grójcu
Informację opublikował:Maciej Półtorak
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:30.06.2003 18:34

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
30.11.2018 11:55 Edycja dokumentu (Rafał Markiewicz)
09.11.2017 09:25 Edycja dokumentu (Rafał Markiewicz)
06.05.2010 14:26 Edycja dokumentu (Rafał Markiewicz)
30.06.2003 18:45Dodano załącznik "System oceniania - "
(Maciej Półtorak)
30.06.2003 18:44Dodano załącznik "Regulamin Rady Rodziców - "
(Maciej Półtorak)
30.06.2003 18:44Dodano załącznik "Regulamin Rady Pedagogicznej - "
(Maciej Półtorak)
30.06.2003 18:43Dodano załącznik "Historia Szkoły - "
(Maciej Półtorak)
30.06.2003 18:34 Utworzenie dokumentu. (Maciej Półtorak)