OBWIESZCZENIE
Burmistrza Gminy i Miasta Grójec
z dnia 26 października 2010 roku
Na podstawie art. 32 ustawy z dnia 16 lipca 1998 Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw (t.j. Dz. U. z 2010 roku, Nr 176 poz. 1190) i art. 2 ust. 2 ustawy z dnia 20 czerwca 2002 roku o bezpośrednim wyborze wójta, burmistrza i prezydenta miasta (t.j. Dz. U. z 2010 roku, Nr 176 poz. 1191) podaję do wiadomości publicznej numery i granice obwodów głosowania oraz wskazuję siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych ustalonych Uchwałą Nr XXIX/30/98 Zarządu Gminy i Miasta Grójec z dnia 1 września 1998 roku, Uchwałą Nr XXXIX/288/05 Rady Miejskiej w Grójcu z dnia 8 sierpnia 2005 roku, Uchwałą Nr LIV/391/06 Rady Miejskiej w Grójcu z dnia 2 października 2006 roku, Uchwałą Nr XVII/120/07 Rady Miejskiej w Grójcu z dnia 13.09.2007 roku, Uchwałą Nr XL/322/09 Rady Miejskiej w Grójcu z dnia 20 kwietnia 2009 roku oraz Uchwałą Nr LVI/443/10 Rady Miejskiej w Grójcu z dnia 26 kwietnia 2010 roku, w których przeprowadzone będzie głosowanie w wyborach samorządowych zarządzonych na dzień 21 listopada 2010 roku.
NR OBWODU |
GRANICE OBWODU |
SIEDZIBA OBWODOWEJ KOMISJI WYBORCZEJ |
1. |
Miasto Grójec – ulice: Bankowa, Cicha, Józefa Piłsudskiego (od nr 19 do 95, od nr 42 do 132, bloki 59A, 80, bloki 94/1, 94/2, 94/3, 94/4, 94/5, 94/6), Krańcowa, Laskowa, Maratońska, Mikołaja Kopernika, Okrężna, Olimpijska, Pogodna, Przedstacyjna, Relaksowa, Sienkiewicza, Słoneczna, Sybiraków, Urocza, Zastacyjna, Zdrojowa, Źródlana. Sołectwa: Marianów (od nr 17 do 27) |
Publiczna Szkoła |
2. |
Miasto Grójec – ulice: Bociania, Jana Brzechwy, Józefa Piłsudskiego ( bloki 76, 78, 78A, 78B, 78C, 78D, 78E), Józefa Wybickiego, Kolejowa, Konopnickiej, Krobowska, Kwiatu Paproci, Krzywa, Kwiatowa, Łąkowa, Orzeszkowej, Przeskok, Spokojna, Wspólna, Zbyszewska, Zielna, Żabia. |
Starostwo Powiatowe |
3. |
Miasto Grójec – ulice: Adama Asnyka, Aleja Niepodległości ( bloki 7, 7A, 7B, 11, 13, 13 A, 15, 17, 19), Bolesława Leśmiana, Cypriana Kamila Norwida, Graniczna, Jana Heweliusza, Jana Matejki, Jana Pawła II, Jana Śniadeckiego, Józefa Piłsudskiego ( od nr 1 do 17a, od nr 2 do 40), Leopolda Staffa, Mickiewicza, Polskiej Organizacji Wojskowej, Różana, Słowackiego, Wiatraczna, Władysława Reymonta, Żeromskiego. |
Powiatowy Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Grójcu |
4. |
Miasto Grójec – ulice: Akacjowa, Aleja Niepodległości ( bez bloków 7, 7A, 7B, 11, 13, 13A, 15, 17, 19), Armii Ludowej, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Dębowa, Drogowców, Głogowa, Gwardzistów, Jabłoniowa, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Karola Szymanowskiego, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Lewiczyńska, Lipowa, Mała, Miła, Orzechowa, Piękna, Pocztowa, Spacerowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Topolowa, Walecznych, Wierzbowa, Wiśniowa. |
Publiczne Gimnazjum w Grójcu, |
5. |
Miasto Grójec – ulice: Kozietulskiego, Mogielnicka ( bez bloków nr 22, 30, 30A, 30B, 30C, 30D, 30E), Osiedle Polna ( bloki nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10), Polna, Starostwo, Środkowa. |
Publiczna Szkoła |
6. |
Miasto Grójec – ulice: Mogielnicka (bloki nr 22, 30, 30A, 30B, 30C, 30D, 30E), Mszczonowska, Ogrodowa, Stodolna, Targowa, Wilczogórska, Willowa. |
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży |
7. |
Miasto Grójec – ulice: Armii Krajowej, Bagno, Cierniówka, Fabryczna, Jatkowa, Kobylińska, Kościelna, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Księdza Piotra Skargi, Niecała, Plac Wolności, Poświętne, Przemysłowa, Skrzetuskiego, Spółdzielcza, Starostokowa, Stokowa, Strażacka, Szkolna, Szpitalna, Wąska, Wołodyjowskiego, Worowska, Zatylna. Sołectwa: Kobylin, Mieczysławówka |
Publiczna Szkoła |
8. |
Sołectwa: Janówek, Lisówek, Maciejowice, Marianów (od nr 1 do 16), Słomczyn, Żyrówek |
Siedziba byłej Publicznej Szkoły Podstawowej w Słomczynie |
9. |
Sołectwa: Głuchów, Podole, Szczęsna, Wola Worowska |
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu |
10. |
Sołectwa: Duży Dół, Las Lesznowolski, Lesznowola, Gościeńczyce, Kośmin, Mirowice Parcela, Mirowice Wieś, Zakrzewska Wola |
Publiczna Szkoła Podstawowa |
11. |
Sołectwa: Częstoniew , Częstoniew - Kolonia, Falęcin, Mięsy |
Publiczna Szkoła Podstawowa |
12. |
Sołectwa: Bikówek, Dębie, Uleniec, Worów, Zalesie, Załącze |
Publiczna Szkoła Podstawowa |
13. |
Sołectwa: Grudzkowola, Kępina, Pabierowice, Piekiełko, Skurów, Wólka Turowska |
Siedziba byłej Spółdzielni Kółek Rolniczych w Kępinie |
14. |
Sołectwa: Kociszew, Krobów, Wola Krobowska |
SGGW w Warszawie |
15. |
Areszt Śledczy w Grójcu |
Areszt Śledczy w Grójcu |
16. |
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grójcu |
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grójcu |
Głosowanie odbywać się będzie w lokalach Obwodowych Komisji Wyborczych w godz. 800 – 2200.
BURMISTRZ |
||
/ - - - - - - - - - - - / |
||
Jacek Stolarski |
Metryka dokumentu
ukryjTytuł dokumentu: | Obwieszczenie Burmistrza z dnia 26.10.2010 - granice obwodów i siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych. |
---|---|
Podmiot udostępniający informację: | Wydział Organizacyjny - pok. 24 |
Informację opublikował: | Rafał Markiewicz |
Data publikacji: | 02.11.2010 07:40 |
Informację aktualizował: | Rafał Markiewicz |
Data aktualizacji: | 02.11.2010 07:40 |