WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2014 ROKU

WYKAZ  OSÓB  PRAWNYCH  I  FIZYCZNYCH  ORAZ  JEDNOSTEK
ORGANIZACYJNYCH  NIEPOSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI  PRAWNEJ,
KTÓRYM  UDZIELONO  POMOCY  PUBLICZNEJ W  2014  ROKU

/stanowi realizację  Zarządzenia Nr 64/11 Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z dnia 12 maja 2011 roku/

  1. Adach Maria
  2. Adach Tomasz
  3. Adamczyk Jacek
  4. Adamczyk Wojciech
  5. Ajewski Jerzy
  6. AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o. o.
  7. Andziak Janusz
  8. Badowska Bożena
  9. Bagiński Andrzej
  10. Banaszek Ewa
  11. Bartczak Andrzej
  12. Bąder Marcin
  13. Bąder Marek
  14. Bąder-Stankowska Anna
  15. Białek Adam
  16. Bińkowska Bogusława
  17. Bińkowski Kazimierz
  18. Błachnio Zbigniew
  19. Błaszczykowski Marek
  20. Błaszczykowski Mariusz
  21. Błaszczykowski Sławomir
  22. Bobrowski Piotr
  23. Bobrowski Wiesław
  24. Bogumił Dariusz
  25. Bolikowski Paweł
  26. Bolikowski Piotr
  27. Brodowicz Mariusz
  28. Brogowicz Andrzej
  29. Chmielewski Czesław
  30. Ciepieniak Tomasz
  31. Ciesielska Janina
  32. Cieślak Jolanta
  33. Cieślak Michał
  34. Cieślak Roman
  35. Ciszewski Bogusław
  36. Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów „JEDNOŚĆ”
  37. Cyngot Edward
  38. Cyngot Hubert
  39. Cyngot Marcin
  40. Czajkowski Łukasz
  41. Czechowska Sylwia
  42. Czechowski Jerzy
  43. Czerwińska Jadwiga
  44. Czerwiński Ireneusz
  45. Czerwiński Włodzimierz
  46. Czępińska Mieczysława
  47. Czępiński Mirosław
  48. Czwarno Maria
  49. Dąbrowska Aneta
  50. Dąbrowska Iwona
  51. Dąbrowska Żaneta
  52. Dąbrowski Bronisław
  53. Dąbrowski Marek
  54. Dąbrowski Zbigniew
  55. Dębowska Małgorzata
  56. Doliński Sławomir
  57. Domański Marek
  58. Domasiewicz Anna
  59. Domasiewicz Paweł
  60. Domasiewicz Piotr
  61. Drabikowska Katarzyna
  62. Durman Krystyna
  63. Dymitrowicz Robert
  64. Dzik Wiesław
  65. Dziubiński Jacek
  66. Dziubiński Wiesław
  67. EKO - ELEKTROCIEPŁOWNIA Sp. z o. o.
  68. Fabiański Ryszard
  69. Gaik Krzysztof
  70. Gajownik Dariusz
  71. Galas Dariusz
  72. Gałka Mirosław
  73. Gendek Eugeniusz
  74. Głaska Adam
  75. Głowacki Bogdan
  76. Golec Jerzy
  77. Golec Krzysztof
  78. Gontarek Waldemar
  79. Górecki Adam
  80. Górecki Dariusz
  81. Górecki Hubert
  82. Górecki Mariusz
  83. Górka Marek
  84. Górski Jacek
  85. Górski Krzysztof
  86. Górski Mirosław
  87. Górski Rafał
  88. Grójecki Klub Sportowy „MAZOWSZE”
  89. Grzechnik Mieczysław
  90. Idzik Anna
  91. Ignacak Teresa
  92. Ignaczak Mieczysław
  93. IRŚ Rybacki Zakład Doświadczalny w Żabieńcu
  94. Iwańska Marzena
  95. Jachowski Krzysztof
  96. Jachowski Maciej
  97. Jagiełło Andrzej
  98. Jakubczak Sławomir
  99. Jakubczak Stanisław
  100. Jakubowski Sławomir
  101. Jałosiński Robert
  102. Janota Bogusław
  103. Janota Wacław
  104. Janus Arkadiusz
  105. Janus Edmund
  106. Jaros Paweł
  107. Jarząb Lech
  108. Jasiński Marian
  109. Jastrzębski Maciej
  110. Juchniewicz Janusz
  111. Kacprzak Krzysztof
  112. Kamaszewski Józef
  113. Kamaszewski Marian
  114. Kamaszewski Piotr
  115. Kamiński Andrzej
  116. Kanecki Włodzimierz
  117. Karbowiak Janusz
  118. Karpowicz Urszula
  119. Katana Krzysztof
  120. Katana Tomasz s. Henryka
  121. Katana Tomasz s. Piotra
  122. Kazana Magda
  123. Kazimierski Radosław
  124. Kępka Zbigniew
  125. Kiełbowski Krzysztof
  126. Kiliańczyk Emil
  127. Kłapot Leszek
  128. Kłos Ludwik
  129. Kochanowska Wioletta
  130. Kochański Roman
  131. Kochman Jarosław
  132. Kołecki Paweł
  133. Komorowska Zofia
  134. Korlak Krzysztof
  135. Korzeniecki Dariusz
  136. Korzeniecki Władysław
  137. Korzeniewski Jerzy
  138. Korzeniewski Ryszard
  139. Kosek Franciszek
  140. Kostaniak Dariusz
  141. Kot Ireneusz
  142. Kot Janusz
  143. Kot Wojciech
  144. Kotlarek Dariusz
  145. Kowalczyk Aneta
  146. Kowalczyk Mariusz
  147. Kowalczyk Rafał
  148. Kozłowski Adam
  149. Krajewska Agata
  150. Krajewski Maciej
  151. Krasucki Paweł
  152. Krawczyk Tomasz
  153. Kretek Marcin
  154. Król Mariusz
  155. Krupa Janusz
  156. Krupa Urszula
  157. Krupiński Kamil
  158. Krzemiński Zbigniew
  159. Krzyszczak Bogusław
  160. Krzyżanowski Rafał
  161. Książek Sławomir
  162. Kuchta Kazimierz
  163. Kulczyk Sławomir
  164. Kuna Piotr
  165. Kuna Rafał
  166. Kuźma Sławomir
  167. Kwapisz Marek
  168. Legucki Robert
  169. Lenarcik Paweł
  170. Lewandowski Arkadiusz
  171. Lewandowski Sławomir
  172. Lewandowski Zbigniew
  173. Lipiński Krzysztof
  174. Luterek Janusz
  175. Łapińska Henryka
  176. Łącki Jacek
  177. Łuczak Krzysztof
  178. Łukiewicz Piotr
  179. Maciak Lidia
  180. Malesa Katarzyna
  181. Malinowski Jan
  182. Malinowski Piotr
  183. Maliszewska Anna
  184. Maliszewska Małgorzata
  185. Maliszewska Maria
  186. Maliszewski Dariusz
  187. Maliszewski Grzegorz
  188. Maliszewski Krzysztof
  189. Maliszewski Tadeusz
  190. Maliszewski Władysław
  191. Małecka Jolanta
  192. Manarczyk Adam
  193. Markowska Zofia
  194. Maroszek Włodzimierz
  195. Martyniak Andrzej
  196. Martyniak Józef
  197. Matulka Ewa
  198. Matulka Krystyna
  199. Matulka Krzysztof
  200. Matulka Mirosław
  201. Matulka Sylwester
  202. Matusiewicz Andrzej
  203. Matusiewicz Wojciech
  204. Matysiak Bogdan
  205. Matysiak Dariusz
  206. Matysiak Roman
  207. Merski Dariusz
  208. Merski Roman
  209. Mielczarek Marlena
  210. Mierzwa Leszek
  211. Mirkowski Robert
  212. Mróz Stanisław
  213. Mularska Marzena
  214. Muranowicz Tadeusz
  215. Nagórka Jerzy
  216. Neska Krzysztof
  217. Niedbała Dorota
  218. Niewiadomski Grzegorz
  219. Nojek Robert
  220. Nowacka Edyta
  221. Nowocin Henryk
  222. Nowocin Ryszard
  223. Obarski Paweł
  224. Odyszewski Włodzimierz
  225. Olak Leszek
  226. Olszewski Grzegorz
  227. Ołowińska Teresa
  228. Orlik Ryszard
  229. Osiński Roman
  230. Ostrowski Dariusz
  231. Otulak Paweł
  232. Ożarowska Hanna
  233. Pachocki Robert
  234. Pakuła Grzegorz
  235. Pawlak Aneta
  236. Pawlak Barbara
  237. Pawlak Henryk
  238. Pawlicki Michał
  239. Pawlicki Zbigniew
  240. Pecho Halina
  241. Petryka Antoni
  242. Petrykowski Krzysztof
  243. Pękacki Dariusz
  244. Piasek Tadeusz
  245. Piasek Wiesław
  246. Piątkowski Witold
  247. Piechal Daniel
  248. Piechal Ryszard
  249. Piekarz Cezary
  250. Pietrusiak Krystyna
  251. Pietrusiak Rafał
  252. Pietrzak Mirosław
  253. Pietrzak Tadeusz
  254. Pindor Marek
  255. Piwowarski Krzysztof
  256. Płuziński Robert
  257. POL-AGRO S.A. Mazowieckie Zakłady Przetwórstwa Rolno-Spożywczego
  258. Polak Monika
  259. Procek Mariusz
  260. Procek Sylwester
  261. Prokop Jacek
  262. Prokop Robert
  263. Pruszkowski Janusz
  264. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o.
  265. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „EKOFARM" Sp. z o. o.
  266. Przybytniak Paweł
  267. Pyczak Jan
  268. Pyczak Radosław
  269. Pyczak Tomasz
  270. Rajkowski Zdzisław
  271. Rak Kamila
  272. Rak Radosław
  273. Rączkowski Dariusz
  274. Rączkowski Krzysztof
  275. Rączkowski Mirosław
  276. Rączkowski Roman
  277. Recki Maciej
  278. Regulska Anna
  279. Regulski Piotr
  280. Rejer Janusz
  281. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "OGRODNIK"
  282. Romanowski Jacek
  283. Rosłoniec Małgorzata
  284. Rosłoniec Michał
  285. Rosłoń Elżbieta
  286. Rylski Henryk
  287. Sachanowska Bożena
  288. Sadowski Zdzisław
  289. Sędek Jadwiga
  290. SGGW w Warszawie RZD Wilanów- Obory
  291. Siennicka Wanda
  292. Siennicki Paweł
  293. Sierakowski Jan
  294. Sierakowski Mirosław
  295. Sitnik Karol
  296. Skarzyński Jarosław
  297. Skarzyński Wojciech
  298. Skoczylas Stefan
  299. Skoniecka Urszula
  300. Skoniecki Ryszard
  301. Skuciński Roman
  302. Sobczak Anna
  303. Sobczak Iza
  304. Sobczak Krzysztof
  305. Sotek Alicja
  306. Sowińska Grażyna
  307. Spółdzielnia Pracy „PRZYSZŁOŚĆ”
  308. Staniszewski Grzegorz
  309. Stankowski Marian
  310. Stasiak Czesław
  311. Stasiak Ryszard
  312. Stążecki Tadeusz
  313. Stec Katarzyna
  314. Strzelczyk Mirosław
  315. Strzelczyk Wiesław
  316. Sujecki Grzegorz
  317. Sygnarek Ryszard
  318. Szamota Piotr
  319. Szczepańska Ewelina
  320. Szczygielski Witold
  321. Szelągowski Arkadiusz
  322. Szewczyk Wojciech
  323. Szumigłowski Jarosław
  324. Szumigłowski Sławomir
  325. Szwech Zygmunt
  326. Szwed Andrzej
  327. Szydłowski Jerzy
  328. Szymańska Anna
  329. Szymańska Wanda
  330. Szymański Mariusz
  331. Szymczak Krystyna
  332. Szymczak Szczepan
  333. Śledź Tadeusz
  334. Śliwiński Marek
  335. Ślusarczyk Anna
  336. Tępiński Krzysztof
  337. Tkaczyk Sebastian
  338. Trójkowska Bogusława
  339. Trzepałka Witold
  340. Tul Jan
  341. Tull Arkadiusz
  342. Walczak Jacek
  343. Waręcki Tomasz
  344. Warpechowski Piotr
  345. Wasilewska Katarzyna
  346. Wawrzyniak Andrzej
  347. Wieczorek Andrzej
  348. Wierzbicki Marek
  349. Wilk Arkadiusz
  350. Winiarek Andrzej
  351. Winiarek Marek
  352. Wiśniewski Marcin
  353. Witczak Bogusław
  354. Witkowska Teresa
  355. Wlaźnik Andrzej
  356. Wlaźnik Jadwiga
  357. Włodarczyk Andrzej
  358. Włodarczyk Tadeusz
  359. Włodarczyk Wincenty
  360. Włodarski Sławomir
  361. Wojdalski Edmund
  362. Wojtasiak Aleksander
  363. Woźniak Krzysztof
  364. Woźniak Mirosław
  365. Woźniak Tadeusz
  366. Wrona Krzysztof
  367. Wróbel Zenon
  368. Zalewska Janina
  369. Zalewska Małgorzata
  370. Zaremba Henryka
  371. Zawiliński Mariusz
  372. Zawiliński Sławomir
  373. Zgórzak-Anczewska Aneta
  374. Zieja Elżbieta
  375. Zieja Ewa
  376. Zieja Piotr
  377. Zielińska Urszula
  378. Zieliński Leszek
  379. Zieliński Marek
  380. ZTS-ZCS Polska Sp. z o. o.
  381. Żyłka Jarosław
 
Wykaz podany do publicznej wiadomości na podstawie art. 37 ust. 1  pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j.: Dz. U. z 2013 r. poz. 885 z późn. zm.).

Grójec, dnia 27 maja 2015r.

Burmistrz
Jacek Stolarski

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2014 ROKU
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Grójcu
Informację opublikował:Rafał Markiewicz
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:29.05.2015 07:35

Rejestr zmian dokumentu

pokaż