Grójec, dn.2017-05-30

WYKAZ  OSÓB  PRAWNYCH  I  FIZYCZNYCH  ORAZ  JEDNOSTEK
ORGANIZACYJNYCH  NIEPOSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI  PRAWNEJ,
KTÓRYM  UDZIELONO  POMOCY  PUBLICZNEJ W  2016  ROKU
/stanowi realizację  Zarządzenia Nr 64/11 Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z dnia 12 maja 2011 roku/

  1. Adach Maria
  2. Adach Tomasz
  3. Adamczyk Dawid
  4. Adamczyk Jacek
  5. Adamczyk Wojciech
  6. Ajewski Jerzy
  7. Aleksiejczuk Anna
  8. AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o.o.
  9. Andziak Janusz
  10. AUTO-MICHAŁ S.C. Skarzyński Piotr, Skarzyński Paweł
  11. Badowska Bożena
  12. Bagiński Andrzej
  13. Banasiewicz Elżbieta
  14. Banaszek Ewa
  15. Banaszek Gabriel
  16. Banaszek Krystyna
  17. Bartczak Andrzej
  18. Bąder Marcin
  19. Bąder Marek
  20. Bessarab Adam
  21. Białek Adam
  22. Bińkowska Bogusława
  23. Bińkowski Kazimierz
  24. Błachnio Zbigniew
  25. Błaszczykowski Mariusz
  26. Błaszczykowski Sławomir
  27. Bobrowski Piotr
  28. Bogumił Dariusz
  29. Bolikowski Paweł
  30. Bolikowski Piotr
  31. Brocki Łukasz
  32. Brodowicz Mariusz
  33. Brogowicz Andrzej
  34. Burakowska Edyta
  35. Byliniak Maria
  36. Chmielewska Jolanta
  37. Chmielewski Czesław
  38. Chomiński Arkadiusz
  39. Ciepieniak Tomasz
  40. Ciesielska Janina
  41. Cieślak Jolanta
  42. Cieślak Michał
  43. Ciszewski Bogusław
  44. Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów JEDNOŚĆ
  45. Cyngot Edward
  46. Cyngot Hubert
  47. Cyngot Marcin
  48. Czajkowski Łukasz
  49. Czarnecki Marcin
  50. Czechowska Sylwia
  51. Czechowski Jerzy
  52. Czerwińska-Kędziora Agnieszka
  53. Czerwiński Włodzimierz
  54. Czerwiński Zygmunt
  55. Czwarno Maria
  56. Dąbrowska Aneta
  57. Dąbrowska Iwona
  58. Dąbrowski Maciej
  59. Dąbrowski Marek
  60. Dąbrowski Robert
  61. Dąbrowski Zbigniew
  62. Dębowska Małgorzata
  63. Doliński Sławomir
  64. Domańska Żaneta
  65. Domański Marek
  66. Domasiewicz Anna
  67. Domasiewicz Paweł
  68. Domasiewicz Piotr
  69. Dominik Edyta
  70. Dojutrek Czesław
  71. Drabikowska Katarzyna
  72. Durman Krystyna
  73. Dzik Wiesław
  74. Dziubiński Andrzej
  75. Dziubiński Jacek
  76. Dziubiński Wiesław
  77. EKO-ELEKTROCIEPŁOWNIA Sp. z o.o.
  78. Gaik Krzysztof
  79. Gajownik Artur
  80. Gajownik Dariusz
  81. Galas Dariusz
  82. Gałka Mirosław
  83. Gendek Eugeniusz
  84. Głaska Adam
  85. Głowacki Bogdan
  86. Główczyński Krzysztof
  87. Golec Cezary
  88. Golec Krzysztof
  89. Gontarek Waldemar
  90. Gowin Lidia
  91. Górecki Adam
  92. Górecki Dariusz
  93. Górecki Mariusz
  94. Górka Marek
  95. Górski Jacek
  96. Górski Krzysztof
  97. Górski Mirosław
  98. Górski Rafał
  99. Gromadzka Gabriela
  100. Gromadzki Dariusz
  101. Gromadzki Sławomir
  102. Grójeckie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Sp.k.
  1. Gutkowski Krzysztof
  2. Gwardys Monika
  3. Gwardys Rafał
  4. Idzik Anna
  5. Ignacak Teresa
  6. Ignaczak Mieczysław
  7. Instytut Rybactwa Śródlądowego Rybacki Zakład Doświadczalny w Żabieńcu
  1. Jabłoński Rafał
  2. Jachowski Krzysztof
  3. Jachowski Maciej
  4. Jagiełło Andrzej
  5. Jakubczak Sławomir
  6. Jakubczak Stanisław
  7. Jakubowski Sławomir
  8. Jałosiński Robert
  9. Janota Bogusław
  10. Janota Wacław
  11. Janowski Piotr
  12. Janus Arkadiusz
  13. Janus Edmund
  14. Jarco Tomasz
  15. Jaros Paweł
  16. Jarząb Lech
  17. Jastrzębski Maciej
  18. Jędrzejewski Daniel
  19. Kacprzak Krzysztof
  20. Kacprzak Marcin
  21. Kacprzak Paweł
  22. Kacprzykowska Izabela
  23. Kaczanowski Jacek
  24. Kamaszewski Józef
  25. Kamaszewski Marian
  26. Kamaszewski Piotr
  27. Kanecki Włodzimierz
  28. Karbowiak Janusz
  29. Karpowicz Urszula
  30. Katana Adam
  31. Katana Krzysztof
  32. Katana Tomasz s. Henryka
  33. Katana Tomasz s. Piotra
  34. Kazimierski Radosław
  35. Kępka Zbigniew
  36. Kiełbowski Krzysztof
  37. Kiliańczyk Emil
  38. Klicka Anna
  39. Kłapot Leszek
  40. Kochanowska Wioletta
  41. Kochański Roman
  42. Kochman Jarosław
  43. Kołacz Paulina
  44. Kołecki Paweł
  45. Komorowska Sabina
  46. Komorowski Stanisław
  47. Korlak Krzysztof
  48. Korlak Tadeusz
  49. Korzeniecki Dariusz
  50. Korzeniecki Władysław
  51. Korzeniewski Jerzy
  52. Korzeniewski Ryszard
  53. Kostaniak Dariusz
  54. Kot Ireneusz
  55. Kot Janusz
  56. Kot Wojciech
  57. Kotlarek Dariusz
  58. Kowalczyk Aneta
  59. Kowalczyk Mariusz
  60. Kowalczyk Rafał
  61. Kozłowska Monika
  62. Krajewska Agata
  63. Krasucki Paweł
  64. Krawczyk Tomasz
  65. Krawiecka Katarzyna
  66. Kretek Marcin
  67. Król Mariusz
  68. Krupa Janusz
  69. Krupińska-Syroka Aneta
  70. Krupiński Kamil
  71. Krysztofiak Bogusław
  72. Krzemiński Zbigniew s. Henryka
  73. Krzemiński Zbigniew s. Stanisława
  74. Krzyszczak Bogusław
  75. Krzyżanowski Rafał
  76. Książek Sławomir
  77. Kuchta Kazimierz
  78. Kuna Piotr
  79. Kuna Rafał
  80. Kuźma Sławomir
  81. Kwapisz Marek
  82. Kwapisz Rafał
  83. Legucki Robert
  84. Lenarcik Paweł
  85. Lewandowska Elżbieta
  86. Lewandowska Małgorzata
  87. Lewandowski Arkadiusz
  88. Lewandowski Edward
  89. Lewandowski Konrad
  90. Lewandowski Sławomir
  91. Lewandowski Włodzimierz
  92. Lewandowski Zbigniew
  93. Lipiński Krzysztof
  94. Łapińska Henryka
  95. Łącki Jacek
  96. Łomża Paweł
  97. Łuczak Krzysztof
  98. Maciak Lidia
  99. Maciak Paweł
  100. Maciejak Andrzej
  101. Malesa Katarzyna
  102. Malinowski Piotr
  103. Maliszewska Anna
  104. Maliszewska Grażyna
  105. Maliszewska Małgorzata
  106. Maliszewska Maria
  107. Maliszewski Daniel
  108. Maliszewski Dariusz
  109. Maliszewski Grzegorz
  110. Maliszewski Krzysztof
  111. Maliszewski Mirosław
  112. Maliszewski Władysław
  113. Małecka Jolanta
  114. Manarczyk Adam
  115. Markowska Zofia
  116. Martyniak Andrzej
  117. Martyniak Józef
  118. Matulka Ewa
  119. Matulka Krystyna
  120. Matulka Mirosław
  121. Matulka Sylwester
  122. Matulka Tomasz
  123. Matusiewicz Agata
  124. Matusiewicz Andrzej
  125. Matusiewicz Wojciech
  126. Matysiak Bogdan
  127. Matysiak Dariusz
  128. Matysiak Roman
  129. Merski Dariusz
  130. Merski Roman
  131. Mielczarek Marlena
  132. Mierzwa Leszek
  133. Miłkowski Justyn
  134. Mirkowski Robert
  135. Mróz Stanisław
  136. Mularska Marzena
  137. Muranowicz Tadeusz
  138. Nagórka Jerzy
  139. Neska Krzysztof
  140. Niedbała Dorota
  141. Niewiadomski Sławomir
  142. Nocuń Grzegorz
  143. Nojek Robert
  144. Nowacka Edyta
  145. Nowakowski Krzysztof
  146. Nowakowski Włodzimierz
  147. Nowocin Henryk
  148. Nowocin Ryszard
  149. Obarski Paweł
  150. Olak Leszek
  151. Olak Tomasz
  152. Olczak Paweł
  153. Olszewski Grzegorz
  154. Ołowińska Teresa
  155. Opałka Ryszard
  156. Orlik Ryszard
  157. Orzechowski Roman
  158. Osełka Dariusz
  159. Osiński Roman
  160. Ostrowski Dariusz
  161. Otulak Arkadiusz
  162. Otulak Olga
  163. Ożarowska Hanna
  164. Paciorek Bartosz
  165. PAKU-BOX Sp. z o.o.
  166. Pakuła Grzegorz
  167. Pawlak Aneta
  168. Pawlak Henryk
  169. Pawlicki Michał
  170. Pawlicki Zbigniew
  171. Pecho Halina
  172. Perzyna Sylwester
  173. Petryka Antoni
  174. Petrykowski Krzysztof
  175. Pękacki Dariusz
  176. Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej
  1. Piasek Tadeusz
  2. Piasek Wiesław
  3. Piątkowski Witold
  4. Piekarski Krzysztof
  5. Piekarz Cezary
  6. Pietrusiak Krystyna
  7. Pietrusiak Rafał
  8. Pietrzak Tadeusz
  9. Piotrowski Mieczysław
  10. Piwowarska Wacława
  11. Polak Monika
  12. Poświatowska Monika
  13. Potyralska Beata
  14. PRIMA AUTO Sp. z o.o.
  15. Procek Sylwester
  16. Prokop Jacek
  17. Prokop Robert
  18. Pruszkowski Janusz
  19. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-     Handlowe EKOFARM Sp. z o. o.
  1. Przybytniak Paweł
  2. Pyczak Radosław
  3. Pyczak Tomasz
  4. Rajkowski Mariusz
  5. Rak Kamila
  6. Rak Radosław
  7. Rączkowski Dariusz
  8. Rączkowski Krzysztof
  9. Rączkowski Mirosław
  10. Rączkowski Roman
  11. Recki Maciej
  12. Regulski Piotr
  13. Rejer Janusz
  14. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna OGRODNIK
  1. Rosłoniec Małgorzata
  2. Rosłoniec Michał
  3. Rosłoń Elżbieta
  4. Rosłoń Sebastian
  5. Rudnicki Dariusz
  6. Rutka Sławomir
  7. Rylski Henryk
  8. Sachanowska Bożena
  9. Sadowski Zdzisław
  10. Samoraj Dariusz
  11. Sędek Jadwiga
  12. Siedlecki Stanisław
  13. Siennicka Wanda
  14. Sierakowska Jadwiga
  15. Sierakowski Jan
  16. Sierakowski Mirosław
  17. Skarzyński Jarosław
  18. Skarzyński Wojciech
  19. Skiba Mirosław
  20. Skonecki Dariusz
  21. Skoniecki Ryszard
  22. Skuciński Roman
  23. Smoliński Piotr
  24. Sobczak Anna
  25. Sobczak Dariusz
  26. Sobczak Kamil
  27. Sobczak Krzysztof
  28. Sotek Alicja
  29. Sowińska Grażyna
  30. Staniszewski Grzegorz
  31. Stankowski Marian
  32. Stasiak Ryszard
  33. Stążecki Andrzej
  34. Stec Katarzyna
  35. Stefański Bolesław
  36. Stępień Artur
  37. Stępniewska Kamila
  38. Strzelczyk Mirosław
  39. Strzelczyk Wiesław
  40. Spółdzielnia Pracy PRZYSZŁOŚĆ
  41. Suchodolska Renata
  42. Sujecki Grzegorz
  43. Sygnarek Ryszard
  44. Szamota Adam
  45. Szamota Piotr
  46. Szczepańska Ewelina
  47. Szczepański Daniel
  48. Szczygielski Witold
  49. Szelągowski Arkadiusz
  50. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego  w Warszawie   RZD Wilanów- Obory
  1. Szott Rafał
  2. Szulc Tadeusz
  3. Szumigłowski Jarosław
  4. Szumigłowski Sławomir
  5. Szwed Andrzej
  6. Szydłowski Jerzy
  7. Szymańska Anna
  8. Szymańska Wanda
  9. Szymański Mariusz
  10. Szymański Rafał
  11. Szymański Roman
  12. Szymczak Krystyna
  13. Śledź Paweł
  14. Śledź Tadeusz
  15. Śliwiński Marek
  16. Ślusarczyk Anna
  17. Tępiński Krzysztof
  18. Tkaczyk Sebastian
  19. Trójkowska Bogusława
  20. Trzepałka Witold
  21. Tul Jan
  22. Tull Arkadiusz
  23. Waręcki Tomasz
  24. Warpechowski Piotr
  25. Wasilewski Dariusz
  26. Wawrzyniak Andrzej
  27. Wierzbicki Marek
  28. Wierzbicki Robert
  29. Wilk Arkadiusz
  30. Winiarek Marek
  31. Wiśniewska Ewa
  32. Wiśniewski Adam
  33. Wiśniewski Marcin
  34. Witczak Bogusław
  35. Witczak Marek
  36. Witkowska Teresa
  37. Wlaźnik Andrzej
  38. Wlaźnik Daniel
  39. Wlaźnik Jadwiga
  40. Włodarczyk Andrzej
  41. Włodarczyk Sylwia
  42. Włodarczyk Tadeusz
  43. Włodarczyk Wincenty
  44. Włodarski Sławomir
  45. Wojciechowski Ryszard
  46. Wojdalski Edmund
  47. Wojtasiak Aleksander
  48. Woźniak Agnieszka
  49. Woźniak Arkadiusz
  50. Woźniak Krzysztof
  51. Woźniak Martyna
  52. Woźniak Mirosław
  53. Woźniak Paulina
  54. Woźniak Tadeusz
  55. Wrona Krzysztof
  56. Wróbel Zenon
  57. Wrzesień Piotr
  58. Wysocki Marek
  59. Zajkowski Bogdan
  60. Zalewska Janina
  61. Zalewska Małgorzata
  62. Zaremba Henryka
  63. Zawiliński Mariusz
  64. Zelman Tomasz
  65. Zieja Elżbieta
  66. Zieja Ewa
  67. Zieja Piotr
  68. Zielińska Izabela
  69. Zielińska Urszula
  70. Zieliński Leszek
  71. Zięba Krzysztof
  72. Zięba Małgorzata
  73. Żyłka Jarosław

 Wykaz podany do publicznej wiadomości na podstawie art. 37 ust. 1  pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j.: Dz. U. z 2016 r. poz. 1870 z późn. zm.).

 
BURMISTRZ
 
 
/ - - - - - - - - - - - /
 
 
Jacek Stolarski
 

Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2016 ROKU /stanowi realizację Zarządzenia Nr 64/11 Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z dnia 12 maja 2011 roku/
Podmiot udostępniający informację:Wydział Organizacyjny - pok. 24
Informację opublikował:Rafał Markiewicz
Data publikacji:30.05.2017 15:31
Informację aktualizował:Rafał Markiewicz
Data aktualizacji:30.05.2017 15:31