Wybrani Radni w okręgach wyborczych

Wybrani Radni w okręgach wyborczych

Nr okręgu wyborczego

 

Granice okręgu wyborczego

Wybrani

Radni

1

 

Adama Asnyka, Aleja Niepodległości, Bankowa, Bociania, Bokserska, Bolesława Leśmiana, Calineczki, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Graniczna, Jana Brzechwy, Jana Heweliusza, Jana Matejki, Jana Pawła II, Jana Śniadeckiego, Józefa Piłsudskiego, Józefa Wybickiego, Juliana Tuwima,  Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopciuszka, Krańcowa, Krobowska, Krzywa, Kwiatowa, Kwiatu Paproci, Laskowa, Laurowa, Leopolda Staffa, Lewiczyńska, Łąkowa, Maratońska, Małego Księcia, Medalowa, Mickiewicza, Mikołaja Kopernika, Okrężna, Olimpijska, Orzeszkowej, Pana Kleksa, Pogodna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Przedstacyjna, Przeskok, Relaksowa, Różana, Sienkiewicza, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, Sybiraków, Urocza,   Wiatraczna, Władysława Reymonta, Wspólna, Zastacyjna, Zbyszewska, Zdrojowa, Zielna, Źródlana, Żabia, Żeromskiego

 

  1. Antoniewicz Jerzy
  2. Biedrzycki Karol
  3. Dulemba Janusz
  4. Gałka Mirosław
  5. Lubowiecka Anna
  6. Piwarska Weronika
  7. Poradzka Eugenia
  8. Szlis Artur

2

 

Akacjowa, Angielska, Armii Krajowej, Bagno, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Cierniówka, Dębowa, Drogowców, Fabryczna, Francuska, Głogowa, Gwardzistów, Hiszpańska, Jabłoniowa, Jana Kochanowskiego, Jarzębinowa, Jatkowa, Karola Szymanowskiego, Kasztanowa, Klonowa, Kobylińska, Kościelna, Kozietulskiego, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krótka, Księdza Piotra Skargi, Lipowa, Mała, Miła, Mogielnicka, Mokra, Morelowa, Mszczonowska, Niecała, Norweska,  Ogrodowa, Orzechowa, Osiedle Polna, Piękna, Plac Wolności, Pocztowa, Polna, Portugalska, Poświętne, Przemysłowa, Skrzetuskiego, Spacerowa, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki,  Starostokowa, Starostwo, Stodolna, Stokowa, Strażacka, Szkocka, Szkolna, Szpitalna, Szwajcarska, Szwedzka, Środkowa, Targowa, Topolowa, Walecznych, Wąska, Wierzbowa, Wilczogórska, Willowa, Wiśniowa, Wołodyjowskiego, Worowska, Zatylna.

 

  1. Molenda Małgorzata
  2. Moskal Artur
  3. Prykiel Dariusz
  4. Stolarek Grzegorz
  5. Stolarski Jacek
  6. Wachulec-Kamienik Agnieszka

3

 

Sołectwa: Bikówek, Częstoniew, Częstoniew - Kolonia, Dębie, Duży Dół, Falęcin, Głuchów, Gościeńczyce, Grudzkowola, Janówek, Kępina, Kobylin, Kociszew, Kośmin, Krobów, Krobów Szymanówek, Las Lesznowolski, Lesznowola, Lisówek, Maciejowice, Marianów, Mieczysławówka, Mięsy, Mirowice Parcela, Mirowice Wieś, Pabierowice, Piekiełko, Podole, Skurów, Słomczyn, Szczęsna, Uleniec, Wola Krobowska, Wola Krobowska- Ogrodzienice, Wola Worowska, Worów, Wólka Turowska, Zakrzewska Wola, Zalesie, Załącze, Żyrówek.

 

  1. Feliksiak Henryk
  2. Justyński Tomasz
  3. Krzyżanowski Ryszard
  4. Marcinkowski Daniel
  5. Siennicki Adam
  6. Szymańczak Małgorzata
  7. Woźniak Krzysztof

 

 

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wybrani Radni w okręgach wyborczych
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Grójcu
Informację opublikował:Maciej Półtorak
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:19.11.2018 13:45

Rejestr zmian dokumentu

pokaż