x 
Drukuj
Rafał Markiewicz 30.05.2014 15:00

WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2013

­

 
Grójec, dn. 30.05.2014r.

WYKAZ  OSÓB  PRAWNYCH  I  FIZYCZNYCH  ORAZ  JEDNOSTEK
ORGANIZACYJNYCH  NIEPOSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI  PRAWNEJ,
KTÓRYM  UDZIELONO  POMOCY  PUBLICZNEJ W  2013  ROKU
/stanowi realizację  Zarządzenia Nr 64/11 Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z dnia 12 maja 2011 roku/

1. Adach Maria
2. Adach Tomasz
3. Adamczyk Jacek
4. Adamczyk Wojciech
5. Ajewski Jerzy
6. Andziak Janusz
7. Automobilklub „Rzemieślnik”
8. Badowska Bożena
9. Bagiński Andrzej
10. Banaszek Ewa
11. Banaszek Gabriel
12. Bąder Marcin
13. Bąder Marek
14. Bąder-Stankowska Anna
15. Bąk Aneta
16. Bessarab Adam
17. Białek Adam
18. Bińkowska Bogusława
19. Błachnio Zbigniew
20. Błaszczykowski Józef
21. Błaszczykowski Sławomir
22. Błaszczykowski Tadeusz
23. Bobrowski Piotr
24. Bobrowski Wiesław
25. Bogumił Dariusz
26. Bolikowski Paweł
27. Bolikowski Piotr
28. Brocka Małgorzata
29. Brogowicz Andrzej
30. Brzeszczak Michał
31. Chmielewski Czesław
32. Ciesielska Janina
33. Cieślak Jolanta
34. Cieślak Michał
35. Cieślak Roman
36. Ciszewski Bogusław
37. Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów „JEDNOŚĆ”
38. Cyngot Edward
39. Cyngot Hubert
40. Cyngot Marcin
41. Czechowski Jerzy
42. Czerwińska-Kędziora Agnieszka
43. Czerwiński Zygmunt
44. Czwarno Maria
45. Dąbrowska Aneta
46. Dąbrowska Bożena
47. Dąbrowski Bronisław
48. Dąbrowski Marek
49. Dąbrowski Zbigniew
50. Dębowska Małgorzata
51. Dobosz Robert
52. Doliński Sławomir
53. Domański Marek
54. Domasiewicz Dariusz
55. Domasiewicz Piotr
56. Drabikowska Katarzyna
57. Durman Krystyna
58. Dybowski Bogdan
59. Dzik Wiesław
60. Dziubiński Wiesław
61. EKO-ELEKTROCIEPŁOWNIA Sp. z o. o.
62. Fabiański Ryszard
63. Gaik Krzysztof
64. Gajownik Dariusz
65. Galas Dariusz
66. Gałka Mirosław
67. Gendek Eugeniusz
68. Głaska Adam
69. Głowacki Bogdan
70. Golec Jerzy
71. Golec Krzysztof
72. Gontarek Waldemar
73. Górecki Dariusz
74. Górecki Hubert
75. Górecki Mariusz
76. Górski Jacek
77. Górski Krzysztof
78. Górski Mariusz
79. Górski Rafał
80. Grójecki Klub Sportowy „MAZOWSZE”
81. Idzik Anna
82. Ignacak Teresa
83. Ignaczak Mieczysław
84. IRŚ Rybacki Zakład Doświadczalny w Żabieńcu
85. Jachowski Krzysztof
86. Jakubczak Sławomir
87. Jakubczak Stanisław
88. Jakubowski Sławomir
89. Jałosiński Robert
90. Janota Bogusław
91. Janota Wacław
92. Janus Arkadiusz
93. Jaros Paweł
94. Jarząb Lech
95. Jasiński Marian
96. Jastrzębski Maciej
97. Juchniewicz Janusz
98. Kacprzak Krzysztof
99. Kaczanowski Jacek
100. Kamaszewski Józef
101. Kamaszewski Kazimierz
102. Kamaszewski Marian
103. Kamaszewski Piotr
104. Kanecki Włodzimierz
105. Karbowiak Janusz
106. Karpowicz Urszula
107. Katana Danuta
108. Katana Krzysztof
109. Katana Sylwester
110. Katana Tomasz s. Henryka
111. Katana Tomasz s. Piotra
112. Kazimierski Radosław
113. Kiliańczyk Emil
114. Kłapot Leszek
115. Kłos Ludwik
116. Kochanowska Wioletta
117. Kochański Roman
118. Kołecki Paweł
119. Komar Jerzy
120. Komorowska Sabina
121. Komorowska Zofia
122. Korlak Krzysztof
123. Korzeniecki Dariusz
124. Korzeniewski Jerzy
125. Korzeniewski Ryszard
126. Kosek Franciszek
127. Kostaniak Dariusz
128. Kot Ireneusz
129. Kot Janusz
130. Kotlarek Dariusz
131. Kowalczyk Aneta
132. Kowalczyk Mariusz
133. Kozłowska Monika
134. Krajewska Agata
135. Krasucki Paweł
136. Krawczyk Tomasz
137. Kretek Marcin
138. Krupa Janusz
139. Krupa Urszula
140. Krupiński Kamil
141. Krysztofiak Bogusław
142. Krzemiński Zbigniew
143. Krzyszczak Bogusław
144. Krzyżanowski Rafał
145. Książek Sławomir
146. Kuchta Kazimierz
147. Kulczyk Sławomir
148. Kuna Piotr
149. Kuźma Sławomir
150. Kwapisz Marek
151. Legucki Robert
152. Lenarcik Paweł
153. Lewandowski Sławomir
154. Lewandowski Zbigniew
155. Lipiec Ryszard
156. Łapińska Henryka
157. Łącki Jacek
158. Łoboda Krzysztof
159. Łuczak Krzysztof
160. Łukiewicz Piotr
161. Malesa Katarzyna
162. Malinowski Jan
163. Malinowski Piotr
164. Maliszewska Grażyna
165. Maliszewski Tadeusz
166. Maliszewski Dariusz
167. Maliszewski Tadeusz
168. Maliszewski Władysław
169. Małecka Jolanta
170. Manarczyk Adam
171. Markowska Zofia
172. Martyniak Andrzej
173. Matliński Lech
174. Matulka Ewa
175. Matulka Krystyna
176. Matulka Krzysztof
177. Matulka Mirosław
178. Matulka Sylwester
179. Matusiewicz Andrzej
180. Matusiewicz Renata
181. Matusiewicz Wojciech
182. Matysiak Dariusz
183. Matysiak Roman
184. Merski Dariusz
185. Merski Roman
186. Mielczarek Marlena
187. Mierzwa Leszek
188. Mirkowski Robert
189. Mróz Stanisław
190. Mularska Marzena
191. Muranowicz Tadeusz
192. Nagórka Jerzy
193. Neska Krzysztof
194. Niewiadomski Grzegorz
195. Nojek Krystyna
196. Nowacka Edyta
197. Nowocin Henryk
198. Obarski Paweł
199. Odyszewski Włodzimierz
200. Olak Leszek
201. Olszewski Grzegorz
202. Orlik Ryszard
203. Osiński Roman
204. Ostrowski Dariusz
205. Otulak Paweł
206. Ożarowska Hanna
207. Pachocki Robert
208. Pawlak Aneta
209. Pawlak Barbara
210. Pawlak Henryk
211. Pawlicki Michał
212. Pawlicki Zbigniew
213. Pecho Halina
214. Petryka Antoni
215. Piasek Tadeusz
216. Piasek Wiesław
217. Piątkowski Witold
218. Piechal Daniel
219. Piechal Ryszard
220. Pietrusiak Krystyna
221. Pietrusiak Rafał
222. Pietrzak Mirosław
223. Pietrzak Tadeusz
224. Pindor Marek
225. Piwowarski Krzysztof
226. Płuziński Robert
227. Polak Monika
228. Poświatowska Monika
229. Procek Mariusz
230. Procek Sylwester
231. Prokop Jacek
232. Prokop Robert
233. Pruszkowski Janusz
234. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o. o.
235. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ,,EKOFARM" Sp. z o. o.
236. Przybytniak Leszek
237. Przybytniak Paweł
238. Pyczak Radosław
239. Pyczak Tomasz
240. Rajkowski Zdzisław
241. Rak Kamila
242. Rączkowski Dariusz
243. Rączkowski Mirosław
244. Rączkowski Roman
245. Recki Maciej
246. Regulska Anna
247. Regulski Piotr
248. Rejer Janusz
249. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "OGRODNIK"
250. Romecka Hanna
251. Rosłoniec Małgorzata
252. Rosłoniec Michał
253. Rosłoń Elżbieta
254. Rylski Henryk
255. SGGW w WARSZAWIE RZD Wilanów- Obory
256. Sachanowska Bożena
257. Sadowski Zdzisław
258. Sędek Jadwiga
259. Siennicka Wanda
260. Siennicki Paweł
261. Sierakowski Jan
262. Sierakowski Mirosław
263. Sitnik Karol
264. Skarzyński Jarosław
265. Skarzyński Paweł
266. Skarzyński Piotr
267. Skonecki Dariusz
268. Skoniecka Urszula
269. Skuciński Roman
270. Słupek Andrzej
271. Sobczak Anna
272. Sotek Alicja
273. Sowińska Grażyna
274. Spółdzielnia Pracy „PRZYSZŁÓŚĆ”
275. Staniszewski Grzegorz
276. Stankowski Marian
277. Stasiak Czesław
278. Stasiak Ryszard
279. Stec Katarzyna
280. Stefański Bolesław
281. Strzelczyk Mirosław
282. Strzelczyk Wiesław
283. Sujecki Grzegorz
284. Sygnarek Ryszard
285. Szamota Piotr
286. Szczepańska Ewelina
287. Szczygielski Witold
288. Szelągowski Arkadiusz
289. Szott Marian
290. Szulc Tadeusz
291. Szumigłowski Sławomir
292. Szwech Zygmunt
293. Szwed Andrzej
294. Szydłowski Jerzy
295. Szymańska Anna
296. Szymańska Wanda
297. Szymański Mariusz
298. Szymański Tomasz
299. Szymczak Krystyna
300. Szymczak Szczepan
301. Śledź Tadeusz
302. Śliwiński Marek
303. Ślusarczyk Anna
304. Tępiński Krzysztof
305. Tkaczyk Sebastian
306. Tokarski Ryszard
307. Trzepałka Witold
308. Tul Jan
309. Tull Arkadiusz
310. Walos Zofia
311. Waręcki Tomasz
312. Warpechowski Piotr
313. Wieczorek Andrzej
314. Wierzbicki Marek
315. Wierzbicki Robert
316. Wieteska Stanisław
317. Wilk Arkadiusz
318. Winiarek Andrzej
319. Winiarek Marek
320. Wiśniewska Ewa
321. Wiśniewski Marcin
322. Witczak Bogusław
323. Wlaźnik Andrzej
324. Wlaźnik Jadwiga
325. Włodarczyk Sylwia
326. Włodarczyk Tadeusz
327. Włodarczyk Wincenty
328. Włodarski Sławomir
329. Wojdalski Edmund
330. Wojtasiak Aleksander
331. Woźniak Agnieszka
332. Woźniak Mirosław
333. Woźniak Sabina
334. Wrona Krzysztof
335. Wysocki Marek
336. Zajkowski Bogdan
337. Zalewska Janina
338. Zawiliński Mariusz
339. Zgórzak-Anczewska Aneta
340. Zieja Elżbieta
341. Zieja Ewa
342. Zielińska Izabela
343. Zielińska Urszula
344. Zieliński Marek
345. Zięba Krzysztof
346. ZTS-ZCS Polska Sp. z o. o.

Wykaz podany do publicznej wiadomości na podstawie art. 37 ust. 1  pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 885 z późn. zm.).                                                            

 
BURMISTRZ
 
 
/ - - - - - - - - - - - /
 
 
Jacek Stolarski
 

Komentarz

­

Załączniki

    Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2013
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Grójcu
Informację opublikował:Rafał Markiewicz
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:30.05.2014 15:00

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
30.05.2014 15:00 Utworzenie dokumentu. (Rafał Markiewicz)