x 
Drukuj
Rafał Markiewicz 23.05.2016 10:08

WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2015 ROKU

­

 

Grójec, dn.2016-05-23

WYKAZ  OSÓB  PRAWNYCH  I  FIZYCZNYCH  ORAZ  JEDNOSTEK
ORGANIZACYJNYCH  NIEPOSIADAJĄCYCH  OSOBOWOŚCI  PRAWNEJ,
KTÓRYM  UDZIELONO  POMOCY  PUBLICZNEJ W  2015  ROKU
/stanowi realizację  Zarządzenia Nr 64/11 Burmistrza Gminy i Miasta Grójec z dnia 12 maja 2011 roku/

1. Adach Maria
2. Adach Tomasz
3. Adamczyk Jacek
4. Adamczyk Wojciech
5. Ajewski Jerzy
6. Aleksiejczuk Anna
7. AMVIAN AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o. o.
8. Andziak Janusz
9. Badowska Bożena
10. Bagiński Andrzej
11. Banasik Beata
12. Bartczak Andrzej
13. Bąder Marek
14. Białek Adam
15. Bińkowska Bogusława
16. Bińkowski Kazimierz
17. Błachnio Zbigniew
18. Błaszczykowski Mariusz
19. Błaszczykowski Sławomir
20. Bobrowski Piotr
21. Bogumił Dariusz
22. Bolikowski Paweł
23. Bolikowski Piotr
24. Brocki Łukasz
25. Brogowicz Andrzej
26. Chmielewski Czesław
27. Chruścik Jolanta
28. Ciepieniak Tomasz
29. Ciesielska Janina
30. Cieślak Jolanta
31. Cieślak Michał
32. Cieślak Roman
33. Ciszewski Bogusław
34. Cyngot Edward
35. Cyngot Hubert
36. Cyngot Marcin
37. Czajkowski Łukasz
38. Czechowska Sylwia
39. Czechowski Jerzy
40. Czerwińska-Kędziora Agnieszka
41. Czerwiński Włodzimierz
42. Czerwiński Zygmunt
43. Czwarno Maria
44. Dąbrowska Aneta
45. Dąbrowska Iwona
46. Dąbrowski Maciej
47. Dąbrowski Marek
48. Dąbrowski Robert
49. Dąbrowski Zbigniew
50. Dębowska Małgorzata
51. Dojutrek Czesław
52. Doliński Sławomir
53. Domański Marek
54. Domasiewicz Anna
55. Domasiewicz Paweł
56. Domasiewicz Piotr
57. Drabikowska Katarzyna
58. Durman Krystyna
59. Dybowska Hanna
60. Dybowski Bogdan
61. Dzik Wiesław
62. Dziubiński Jacek
63. Fabiański Ryszard
64. Gaik Krzysztof
65. Gajownik Dariusz
66. Galas Dariusz
67. Gałka Mirosław
68. Gendek Eugeniusz
69. Głaska Adam
70. Głowacki Bogdan
71. Golec Krzysztof
72. Gowin Lidia
73. Górecki Adam
74. Górecki Dariusz
75. Górecki Mariusz
76. Górka Marek
77. Górski Jacek
78. Górski Krzysztof
79. Górski Mirosław
80. Górski Rafał
81. Gutkowski Krzysztof
82. Grójeckie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Sp.k.
83. Idzik Anna
84. Ignacak Teresa
85. Instytut Rybactwa Śródlądowego Rybacki Zakład Doświadczalny w Żabieńcu
86. Iwańska Marzena
87. Jachowski Krzysztof
88. Jachowski Maciej
89. Jagiełło Andrzej
90. Jakubczak Marek
91. Jakubczak Sławomir
92. Jakubczak Stanisław
93. Jakubowski Sławomir
94. Jałosiński Robert
95. Janota Bogusław
96. Janota Wacław
97. Janus Arkadiusz
98. Janus Edmund
99. Jaros Paweł
100. Jarząb Lech
101. Jasiński Marian
102. Jastrzębski Maciej
103. Jędrzejewski Daniel
104. Kacperska Barbara
105. Kacprzak Krzysztof
106. Kacprzak Paweł
107. Kacprzykowska Izabela
108. Kaczanowski Jacek
109. Kamaszewski Józef
110. Kamaszewski Marian
111. Kamaszewski Piotr
112. Kanecki Włodzimierz
113. Karbowiak Janusz
114. Karpowicz Urszula
115. Katana Krzysztof
116. Katana Sylwester
117. Katana Tomasz s. Henryka
118. Katana Tomasz s. Piotra
119. Kazimierski Radosław
120. Kępka Zbigniew
121. Kiełbowski Krzysztof
122. Kiliańczyk Emil
123. Kłapot Leszek
124. Kłos Ludwik
125. Kochanowska Wioletta
126. Kochański Roman
127. Kochman Jarosław
128. Kołecki Paweł
129. Komorowska Sabina
130. Komorowska Zofia
131. Korlak Krzysztof
132. Korzeniecki Dariusz
133. Korzeniecki Władysław
134. Korzeniewski Jerzy
135. Korzeniewski Ryszard
136. Kostaniak Dariusz
137. Kot Ireneusz
138. Kot Janusz
139. Kotlarek Dariusz
140. Kowalczyk Aneta
141. Kowalczyk Mariusz
142. Kowalczyk Rafał
143. Kozłowski Adam
144. Krajewska Agata
145. Krasucki Paweł
146. Krawczyk Tomasz
147. Kretek Marcin
148. Krupa Janusz
149. Krupa Teresa
150. Krupiński Kamil
151. Krysztofiak Bogusław
152. Krzemiński Zbigniew
153. Krzyszczak Bogusław
154. Krzyżanowski Rafał
155. Książek Sławomir
156. Kuchta Kazimierz
157. Kulczyk Sławomir
158. Kuna Piotr
159. Kuna Rafał
160. Kuźma Sławomir
161. Kwapisz Marek
162. Legucki Robert
163. Lenarcik Paweł
164. Lewandowska Elżbieta
165. Lewandowski Arkadiusz
166. Lewandowski Konrad
167. Lewandowski Sławomir
168. Lewandowski Włodzimierz
169. Lewandowski Zbigniew
170. Lipiński Krzysztof
171. Łapińska Henryka
172. Łącki Jacek
173. Łuczak Krzysztof
174. Łukiewicz Piotr
175. Malesa Katarzyna
176. Malinowski Jan
177. Malinowski Piotr
178. Maliszewska Anna
179. Maliszewska Grażyna
180. Maliszewska Małgorzata
181. Maliszewska Maria
182. Maliszewski Daniel
183. Maliszewski Dariusz
184. Maliszewski Grzegorz
185. Maliszewski Michał
186. Maliszewski Tadeusz
187. Maliszewski Władysław
188. Małecka Jolanta
189. Manarczyk Adam
190. Markowska Zofia
191. Martyniak Andrzej
192. Martyniak Józef
193. Matulka Ewa
194. Matulka Krystyna
195. Matulka Mirosław
196. Matulka Sylwester
197. Matulka Tomasz
198. Matusiewicz Agata
199. Matusiewicz Andrzej
200. Matusiewicz Wojciech
201. Matysiak Bogdan
202. Matysiak Dariusz
203. Matysiak Roman
204. Mazur Grzegorz
205. Merski Dariusz
206. Merski Mariusz
207. Merski Roman
208. Mielczarek Marlena
209. Mierzwa Leszek
210. Miłkowski Justyn
211. Mirkowski Robert
212. Mróz Stanisław
213. Mularska Marzena
214. Muranowicz Tadeusz
215. Mydłowska Teresa
216. Mydłowski Krzysztof
217. Nagórka Jerzy
218. Neska Krzysztof
219. Niewiadomski Grzegorz
220. Nojek Robert
221. Noremberg Grzegorz
222. Nowacka Edyta
223. Nowakowski Włodzimierz
224. Nowocin Henryk
225. Obarski Paweł
226. Odyszewski Włodzimierz
227. Olak Leszek
228. Olszewski Grzegorz
229. Ołowińska Teresa
230. Opałka Ryszard
231. Orlik Ryszard
232. Orzechowski Roman
233. Osełka Dariusz
234. Osiński Roman
235. Ostrowski Dariusz
236. Otulak Olga
237. Otulak Paweł
238. Ożarowska Hanna
239. Pakuła Grzegorz
240. Pawlak Aneta
241. Pawlak Henryk
242. Pawlicki Michał
243. Pawlicki Zbigniew
244. Pecho Halina
245. Petryka Antoni
246. Petrykowski Krzysztof
247. Pękacki Dariusz
248. Piasek Tadeusz
249. Piasek Wiesław
250. Piątkowski Witold
251. Piechal Daniel
252. Piekarski Krzysztof
253. Piekarz Cezary
254. Pietrusiak Krystyna
255. Pietrusiak Rafał
256. Pietrzak Mirosław
257. Pietrzak Tadeusz
258. Piwowarski Krzysztof
259. Polak Monika
260. Poświatowska Monika
261. Potyralska Beata
262. Powiatowe Centrum
Medyczne Sp. z o.o.
263. Procek Mariusz
264. Procek Sylwester
265. Prokop Agnieszka
266. Prokop Jacek
267. Prokop Robert
268. Pruszkowski Janusz
269. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o.
270. Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe „EKOFARM" Sp. z o. o.
271. Przybylski Edward
272. Przybytniak Marek
273. Przybytniak Paweł
274. Przychodzień Mieczysław
275. Przychodzień Żaneta
276. Pyczak Radosław
277. Pyczak Tomasz
278. Radzymiński Marian
279. Rajkowski Mariusz
280. Rak Kamila
281. Rak Radosław
282. Rączkowski Dariusz
283. Rączkowski Krzysztof
284. Rączkowski Mirosław
285. Rączkowski Roman
286. Recki Maciej
287. Regulska Anna
288. Regulski Piotr
289. Rejer Janusz
290. Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "OGRODNIK"
291. Rosłoniec Małgorzata
292. Rosłoniec Michał
293. Rosłoń Elżbieta
294. Rosłoń Sebastian
295. Rylski Henryk
296. Sachanowska Bożena
297. Sadowski Zdzisław
298. Samoraj Dariusz
299. Sędek Jadwiga
300. Sędek Sylwester
301. Siekut Mirosław
302. Siennicka Wanda
303. Siennicki Paweł
304. Skarzyński Jarosław
305. Skarzyński Wojciech
306. Skonecki Dariusz
307. Skoniecki Ryszard
308. Skorupski Tomasz
309. Skuciński Roman
310. Smoliński Piotr
311. Sobczak Anna
312. Sobczak Krzysztof
313. Sotek Alicja
314. Sowińska Grażyna
315. Spółdzielnia Pracy „PRZYSZŁOŚĆ”
316. Staniszewski Grzegorz
317. Stankowski Marian
318. Stasiak Ryszard
319. Stążecki Andrzej
320. Stążecki Tadeusz
321. Stec Wojciech
322. Stefański Bolesław
323. Stelmasiak Witold
324. Stępień Artur
325. Stępniewska Kamila
326. Stępowska Maja
327. Strzelczyk Mirosław
328. Strzelczyk Wiesław
329. Suchodolska Renata
330. Sujecki Grzegorz
331. Sygnarek Ryszard
332. Szamota Adam
333. Szamota Piotr
334. Szczepańska Ewelina
335. Szczepański Daniel
336. Szczygielski Witold
337. Szelągowski Arkadiusz
338. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie RZD Wilanów- Obory
339. Szott Rafał
340. Szulc Tadeusz
341. Szumigłowski Sławomir
342. Szwech Zygmunt
343. Szwed Andrzej
344. Szydłowski Jerzy
345. Szymańska Anna
346. Szymańska Wanda
347. Szymański Mariusz
348. Szymczak Krystyna
349. Śledź Ryszard
350. Śledź Tadeusz
351. Śliwiński Marek
352. Tępiński Krzysztof
353. Tkaczyk Sebastian
354. Trzepałka Witold
355. Tul Jan
356. Tull Arkadiusz
357. Urbanek Lidia
358. Urbanowicz Lech
359. Walczak Jacek
360. Warchoł Paweł
361. Waręcki Tomasz
362. Warpechowski Piotr
363. Wierzbicki Marek
364. Winiarek Andrzej
365. Wiśniewska Ewa
366. Wiśniewski Adam
367. Wiśniewski Marcin
368. Witczak Bogusław
369. Witczak Marek
370. Witkowska Teresa
371. Wlaźnik Andrzej
372. Wlaźnik Daniel
373. Wlaźnik Jadwiga
374. Włodarczyk Andrzej
375. Włodarczyk Sylwia
376. Włodarczyk Wincenty
377. Włodarski Sławomir
378. Wojdalski Edmund
379. Wojtasiak Aleksander
380. Woźniak Krzysztof
381. Woźniak Mirosław
382. Woźniak Paulina
383. Woźniak Paweł
384. Woźniak Tadeusz
385. Wrona Krzysztof
386. Wróbel Zenon
387. Wrzesień Piotr
388. Wysocki Marek
389. Zajkowski Bogdan
390. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grójcu Sp. z o.o.
391. Zalewska Janina
392. Zalewska Małgorzata
393. Zaremba Henryka
394. Zawiliński Mariusz
395. Zieja Elżbieta
396. Zieja Ewa
397. Zieja Piotr
398. Zielińska Izabela
399. Zielińska Urszula
400. Zieliński Leszek
401. Zieliński Marek
402. Zięba Krzysztof
403. ZTS-ZCS Polska Sp. z o.o.

Wykaz podany do publicznej wiadomości na podstawie art. 37 ust. 1  pkt. 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009r. o finansach publicznych (t.j.: Dz. U. z 2013 r. poz. 885 z późn. zm.).

 
BURMISTRZ
 
 
/ - - - - - - - - - - - /
 
 
Jacek Stolarski
 

Załączniki

    Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

Tytuł dokumentu:WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH ORAZ JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH NIEPOSIADAJĄCYCH OSOBOWOŚCI PRAWNEJ, KTÓRYM UDZIELONO POMOCY PUBLICZNEJ W 2015 ROKU
Podmiot udostępniający informację:Urząd Gminy i Miasta w Grójcu
Informację opublikował:Rafał Markiewicz
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:23.05.2016 10:08

Rejestr zmian dokumentu

pokaż
ukryj
23.05.2016 10:08 Utworzenie dokumentu. (Rafał Markiewicz)